cars-taxi.cz Zákaznická linka: +420 777 009 225

Taxi služba

Kvalitní služby za férovou cenu!

Osobní přepravu poskytujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Od přijetí Vaší telefonické objednávky Vám garantujeme, že nejpozdeji do 30 minut bude vozidlo přistaveno k Vašim dveřím. Naše auta jsou vždy čistá a připravená splnit vaše potřeby s důrazem na maximální bezpečnost a komfort.

CARS-TAXI – Sazba č. 1 – Po městě
Nástupní sazba 20,- Kč 25,- Kč / km
CARS-TAXI – Sazba č. 2 – Mimo město
Nástupní sazba 20,- Kč 22,- Kč / km
CARS-TAXI – Sazba č. 3 – Zvláštní události
Nástupní sazba 20,- Kč Státní svátek, Silvester, jízda do 2 km 50,- Kč / km
CARS-TAXI – Sazba č. 4
Nástupní sazba 20,- Kč Po dohodě

Drink TAXI

Vaše služba, která odveze vás i vaše auto – CARS-TAXI

Služba Drink TAXI je určena pro všechny, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou přepravit své auto do bezpečí domova nebo na své stanovisko. Ať už z důvodu požití alkoholu, nebo se jen necítíte po celodenní práci na to, abyste bezpečně odvezli své auto domů. Je vždy výhodnějším řešením si zavolat pomoc odborníků. Naši řidiči Vám rádi přistaví naši nonstop taxislužbu a zajistí zkušeného řidiče na přepravu vašeho vozidla. Naší prioritou je zákazníkova spokojenost, proto se snažíme kvalitu našich služeb neustále zdokonalovat.

Bavte se a starosti s odvozem vás i vašeho auta přenechejte na nás. Vaše auto zaparkujeme přímo před vaším domem, pod vašim dohledem. Nač zbytečně riskovat ztrátu řidičského průkazu. S naší službou Drink TAXI za všechno zaplatíte méně, než kdybyste měli platit parkovné, případně pokutu.

CARS-TAXI – Sazba č. 1 – Drink TAXI
Nástupní sazba 20,- Kč 50,- Kč / km

CARS-TAXI nabízí službu kurýr taxi – přeprava zásilek

Naše taxi služba CARS-TAXI nabízí kurýrní služby, které jsou určeny převážně firemním ale i soukromým klientům, kteří potřebují urgentně doručit zásilky v rámci , České republiky i EU. Kurýr Přeprava zásilek, pošty, balíků případně jiného zboží po Česku a Evropě zajišťují za běžnou cenu jízdního. Při objemnějších zásilkách, specifikujte v objednávce její rozměry. Pro firmy možnost dohody placení fakturou.

Platební podmínky

Kurýrní služby může platit odesílatel i příjemce dle dohody. V zásadě odesílatel platí při předávání zásilky kurýrovi, příjemce platí při přebírání zásilky. Cena je platná dle aktuálního sazebníku. Při individuálním požadavku klienta se cena určuje dohodou.

Fakturační podmínky

Na základě smluvního vztahu s naší firmou je možnost měsíční fakturace za poskytnuté kurýrní služby. V tomto případě bude faktura vystavena k poslednímu dni v měsíci dodaných služeb a bude obsahovat všechny náležitosti daňového dokladu. Součástí vystavené faktury bude podrobný měsíční rozpis doručovaných zásilek, odsouhlasený objednatelem. Splatnost bude určena v zasílatelské smlouvě dle vzájemné dohody obou stran.

CARS-TAXI – Sazba č. 1 – Kurýrní služba
Nástupní sazba 20,- Kč jízda tam i zpět se zásilkou; možnost platby na fakturu 7,- Kč / km

Aktuální nabídka vozidel